Категорія
Новини
Дата

Зеленський закликав заморозити рахунки росіян у Швейцарії

Президент України Володимир Зеленський закликав заморозити рахунки у швейцарських банках, які належать відповідальним за розв'язання війни росіянам. У своєму звернення до парламенту Швейцарії він також закликав Nestle піти з російського ринку.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Ключові факти

  • «У ваших банках зберігаються гроші тих, хто розвʼязав цю війну», — сказав президент у парламенті Швейцарії.
  • Зеленський назвав замороження активів росіян, які відповідальні за розвʼязання війни в Україні, «боротьбою проти зла». «Було б справедливо позбавити їх цих привілеїв», — заявив він.
  • Президент також закликав Nestle піти з російського ринку, яка відмовляється покинути Росію «коли звучать погрози іншим країнам Європи, ядерний шантаж».

Контекст

Nestle призупинила капітальні інвестиції в Росії, але не припиняє постачання продуктів. Nestle раніше припинила всю рекламу в Росії, але продовжить постачати найнеобхідніші харчові продукти в Росію, дотримуючись аналогічної політики інших харчових компаній.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні