Категорія
Новини
Дата

Nestle призупинила капітальні інвестиції в Росії, але не припиняє постачання продуктів

Швейцарська компанія з виробництва харчових продуктів Nestle призупинила капітальні інвестиції в Росії через її вторгнення в Україну. Про це повідомляє Reuters.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • Nestle, яка раніше припинила всю рекламу в Росії, повідомила Reuters, що продовжить постачати найнеобхідніші харчові продукти в Росію, дотримуючись аналогічної політики інших харчових компаній.

Контекст:

Компанії Procter&Gamble і Unilever заявили цього тижня, що припиняють нові капітальні інвестиції в Росії й більше не рекламуються там. Unilever призупинив весь імпорт та експорт продукції в країну та з країни. На ринок вона постачатиме продукти, які виготовлені в Росії.

Nestle виробляє розчинну каву, мінеральну воду, шоколад, морозиво, бульйони, молочні продукти, дитяче харчування, корм для домашніх тварин, фармацевтичну продукцію та косметику. Основні торгові марки — KitKat, Maggi, Nescafe, Nesquik, Nestea. Найбільшим ринком збуту продукції для неї є США. У Росії компанія контролює понад 10 заводів.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні