Категорія
Новини
Дата

Nestle призупинила капітальні інвестиції в Росії, але не припиняє постачання продуктів

Швейцарська компанія з виробництва харчових продуктів Nestle призупинила капітальні інвестиції в Росії через її вторгнення в Україну. Про це повідомляє Reuters.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти:

  • Nestle, яка раніше припинила всю рекламу в Росії, повідомила Reuters, що продовжить постачати найнеобхідніші харчові продукти в Росію, дотримуючись аналогічної політики інших харчових компаній.

Контекст:

Компанії Procter&Gamble і Unilever заявили цього тижня, що припиняють нові капітальні інвестиції в Росії й більше не рекламуються там. Unilever призупинив весь імпорт та експорт продукції в країну та з країни. На ринок вона постачатиме продукти, які виготовлені в Росії.

Nestle виробляє розчинну каву, мінеральну воду, шоколад, морозиво, бульйони, молочні продукти, дитяче харчування, корм для домашніх тварин, фармацевтичну продукцію та косметику. Основні торгові марки — KitKat, Maggi, Nescafe, Nesquik, Nestea. Найбільшим ринком збуту продукції для неї є США. У Росії компанія контролює понад 10 заводів.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні