Категорія
Новини
Дата

Звернення Зеленського: «Цієї ночі росіяни підуть на штурм. Не можна втратити столицю»

Президент Володимир Зеленський заявляє, що сьогодні вночі російські війська застосують усі наявні сили, щоб зламати опір українців та взяти столицю

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Цитати

  • Ця ніч буде набагато важчою, ніж був день. Під ударом багато міст нашої держави: Чернігів, Суми, Харків, міста Півдня, особлива увага – Києву. Не можна втратити столицю! 
  • Звертаюсь до захисників і захисниць: цієї ночі на всіх фронтах ворог застосує усі наявні сили, щоб зламати наш опір, підло жорстко і не по-людськи. Цієї ночі вони підуть на штурм. Всі маємо розуміти, що нас чекає. Цієї ночі маємо вистояти. Доля України вирішується зараз!
  • Кожен цивільний громадянин має бути максимально обережним, допомагайте іншим. Закривайте спеціальні знаки, які диверсанти залишають на дорогах та будинках.
  • Ця ніч буде важкою, але буде ранок.

Про всі події, які відбуваються після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, можна прочитати тут.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні