Категорія
Новини
Дата

Сервіси знайомств дадуть безкоштовний доступ до платних функцій вакцинованим користувачам

Найбільші застосунки для знайомств у США пропонують безкоштовно преміальні функції для вакцинованих користувачів. Таким чином компанії заохочують проходити вакцинацію людей, які відмовляються від щеплення, пише The Verge.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Зокрема, будуть введені значки, що показують статус вакцинації користувача.
  • Також сервіси обіцяють більшу ймовірність збігів при пошуку пари і, відповідно, більшу кількість побачень. У заяві цитується дослідження OKCupid, згідно з яким люди, які проходять вакцинацію або планують її, отримують на 14% більше збігів.
  • Деякі застосунки навіть дозволяють користувачам фільтрувати пошук за статусом вакцинації.
  • Додаткові функції залежать від застосунку. Наприклад, Tinder надає безкоштовні преміальні функції вакцинованим користувачам, додає стікери про вакцинування до профілів й посилання на ресурси з вакцинації. Bumble і Badoo будуть пропонувати аналогічні значки до профілю й безкоштовні преміальні функції для вакцинованих користувачів. Hinge також надає доступ до платних функцій і закликає користувачів ділитися своїм статусом вакцинування в профілях.
  • Ініціативу підтримали застосунки Match Group: Tinder, Hinge, Match, OKCupid, BLK, Chispa і Plenty of Fish, а також Bumble і Badoo.
  • Наразі невідомо, як застосунки планують перевіряти, чи дійсно вакцинувалися користувачі, які заявляють про щеплення.

Контекст

Процес вакцинації в Україні стартував 24 лютого. Українців почали прищеплювати вакциною індійського виробництва CoviShield, яку виробляють за ліцензійними угодами британсько-шведської компанії AstraZeneca на потужностях індійського SII. Перша партія в Україну склала 500 000 доз, і влада очікувала на подальші поставки. Проте Індія призупинила експорт через зростання кількості заражень коронавірусом усередині країни. Загалом, Україна законтрактувала 45-47 млн вакцин проти COVID-19, повідомив президент України Володимир Зеленський. Зокрема, за контрактом із Pfizer – 20 млн доз. 

Важливі цифри

За даними трекера вакцинації від New York Times на момент написання новини, у США 48% людей отримали хоча б одну дозу вакцини, а 38% вакциновані повністю.

Станом на 21 травня в Україні від COVID-19 вакцинувалися 971 032 особи. Із них дві дози отримали 60 696 осіб. Хоча трекер New York Times пише, що в Україні вакциновано 1 012 815 осіб. 2,2% людей отримали хоча б одну дозу вакцини, а 0,1% вакциновані повністю. 

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні