Інформація про Danone

Виторг: 3,9 млрд грн, Харчова промисловість

Danone
15 місце
50 найкращих роботодавців

Профайл

Кількість працівників
806
Чиста середньомісячна винагорода (2020)
19 330 грн
Керівник HR
Ірина Сітнікова
Показник work-life balance
83%

50 найкращих роботодавців 2021

В українському офісі французького FMCG‑гіганта відносини зі співробітниками, половина з яких працює дистанційно, будуються на довірі. Компанія вимірює не час, присвячений роботі, а результат. «Такий підхід забезпечив зростання продажів», – каже HR‑директорка Ірина Сітнікова. У компанії перестали ставити співробітникам цілі на рік. Тепер KPI визначають у межах шести місяців. «Короткострокові цілі дають можливість швидко побачити результат», – пояснює вона. Бонуси також тепер виплачують за півріччя. Щоб прискорити адаптацію нових співробітників, HR‑відділ впровадив мобільний застосунок – він знайомить працівників із культурою компанії, офісом, колегами і навіть дозволяє віртуально відвідати завод. За словами Сітнікової, процес адаптації в компанії скоротився з трьох місяців до чотирьох – двох тижнів.

50 найкращих роботодавців 2020

Українське представництво французького FMCG‑гіганта не прагне до уніфікації. Сюди запрошують людей із різними поглядами: тільки в процесі такої «конфронтації» народжуються найкращі ідеї, розповідає HR‑директор Ірина Сітнікова. Одна з важливих навичок, яких навчають співробітників, – брати до уваги відмінну думку і знаходити спільну мову з тими, хто дотримується кардинально протилежних поглядів. Інший напрям навчання – робота з даними та IT.

До ковід‑етапу в компанії ставляться як до марафону, а не до спринту. Центральний офіс, за одним із варіантів, утратить свою попередню роль, перетворившись на хаб для комунікацій і колаборації. Під час пандемії Danone не скоротив жодної людини. Співробітників в карантин забезпечували продуктовими наборами.

Поруч в рейтингу «50 найкращих роботодавців»
AB InBev EFES Ukraine
Виторг 6,7 млрд грн
EPAM Systems
Виторг 8,1 млрд грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі