Ігор Палиця

ПЕК

Ігор Палиця /Фото УНІАН
$230 млн
44 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Луцьк

100 найбагатших українців 2021

У березні 2021-го народний депутат і голова партії «За майбутнє» Ігор Палиця відхрестився від ділових зв’язків з Ігорем Коломойським, який потрапив під санкції США. «Я його товариш, друг, але не бізнес-партнер», – сказав Палиця в програмі «Свобода слова» Савіка Шустера.

Палицю заведено вважати одним з найближчих соратників Коломойського. У нульові він кілька років очолював найбільшу нафтовидобувну компанію країни «Укрнафта», контроль над якою приписують фінансово-промисловій групі «Приват». Палиця визнає, що на його колишню дружину і сина оформлено 10% акцій усього нафтового напряму групи «Приват». У нього входять частина «Укрнафти», Кременчуцький НПЗ, завод «Нафтохімік Прикарпаття», Дрогобицький НПЗ і мережа АЗС на 1500 станцій.

Цитата: «Усе, що я заробив, я записав на сім’ю, щоб не було як з Ігорем Єремеєвим. Після того, як його не стало, тривають суди у справі спадку, а родина нічого не має. Я не хочу писати якихось незрозумілих заповітів. Мені Бог дав заробити, це мусить залишатися в сім’ї» (УП).

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Останні новини по темі