Інформація про Ігор Палиця

«Нафтохімік Прикарпаття», ПЕК

Ігор Палиця /УНІАН
$230 млн (дані 2021 року)
44 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Місце народження
Луцьк

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Партнер Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова по нафтовому бізнесу групи «Приват», навесні отримав кілька десятків мільйонів доларів збитку. Причина – низка російських ракетних ударів по Кременчуцькому НПЗ і втрата більш як 150 заправок «Укрнафти», котрі залишились у тимчасовій окупації або знищені. Восени держава забрала в управління основні паливні бізнеси «Привату» – «Укрнафту» та «Укртатнафту» (Кременчуцький НПЗ). Дрогобицький НПЗ, основне підприємство «Нафтохімік Прикарпаття», до війни використовувався здебільшого як нафтобаза. Поточний стан заводу невідомий. Від початку війни він також є однією з цілей російських ракетних ударів.

100 найбагатших українців 2021

У березні 2021-го народний депутат і голова партії «За майбутнє» Ігор Палиця відхрестився від ділових зв’язків з Ігорем Коломойським, який потрапив під санкції США. «Я його товариш, друг, але не бізнес-партнер», – сказав Палиця в програмі «Свобода слова» Савіка Шустера.

Палицю заведено вважати одним з найближчих соратників Коломойського. У нульові він кілька років очолював найбільшу нафтовидобувну компанію країни «Укрнафта», контроль над якою приписують фінансово-промисловій групі «Приват». Палиця визнає, що на його колишню дружину і сина оформлено 10% акцій усього нафтового напряму групи «Приват». У нього входять частина «Укрнафти», Кременчуцький НПЗ, завод «Нафтохімік Прикарпаття», Дрогобицький НПЗ і мережа АЗС на 1500 станцій.

Цитата: «Усе, що я заробив, я записав на сім’ю, щоб не було як з Ігорем Єремеєвим. Після того, як його не стало, тривають суди у справі спадку, а родина нічого не має. Я не хочу писати якихось незрозумілих заповітів. Мені Бог дав заробити, це мусить залишатися в сім’ї» (УП).

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд