Інформація про Катерина Костерева

Creatio, IT

Катерина Костерева /Terrasoft Ukraine
$190 млн (дані 2021 року)
56 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
43 роки
Місце народження
Київ

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Група Creatio, яка розробляє nocode-рішення для автоматизації бізнес-процесів, пішла з Росії та Білорусі. Таке рішення не мало значного впливу на бізнес – на основних ринках у США та Європі компанія продовжує зростати. «Цей рік дуже важливий із погляду стратегії розвитку продукту», – каже Костерева. Creatio перейшла на модульну архітектуру у продуктах, що дозволяє користувачам створювати рішення без жодного рядка коду та технічних навичок.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Залучення $68 млн інвестицій групою компаній Creatio.

Найкорисніший провал: «Ми 12 років працювали на локальному ринку і не виходили на глобальні. З погляду стратегії це був мій найголовніший провал».

Де бачить себе за 10 років: «Якщо вистачить енергії, сил, інтелекту, то й надалі розвиватиму Creatio. Якщо ні, то буду рада бути в раді директорів, а хтось молодший, сильніший і розумніший обійме посаду СЕО».

Цитата: «В успіху немає гендерної ознаки і загального визначення. Саме собою життя – це успіх».

33 успішні жінки України

У 2002 році Костерева покинула роботу в IT-компанії Softline і разом з партнером Олександром Поповим заснувала стартап із розробки корпоративних CRM-систем. Нині Terrasoft – один із ключових гравців на ринку, з офісами в шести країнах і клієнтами по всьому світу. Аналітичні агентства Gartner і Forrester занесли Creatio – платформу, яку розробляє компанія,– до рейтингу найкращих CRM-систем світу. 2013 року бізнес вийшов на глобальний ринок, а Костерева переїхала в Бостон. Весь вільний час підприємниця проводить із двома синами. «У мене є тільки два головних фокуси – бізнес і сім’я, я весь час перемикаюсь з одного на інший»,– розповідала вона в нещодавньому інтерв’ю на YouTube.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд