Інформація про NewHomesMate

Залучені інвестиції: $6,7 млн

NewHomesMate
Оцінка: $30–40 млн (2023 рік)

Профайл

Рік заснування
2018
Засновники
Софія Вишневська, Богдан Гнатковський
Ключові інвестори
Techstars, Gaingels, Flyer One Ventures, Geek Ventures

PropertyMate, заснований маркетологинею Софією Вишневською та технопідприємцем Богданом Гнатковським, кілька років не міг намацати свою нішу на ринку нерухомості США. Компанія кілька разів змінювала бізнес-модель, доки не зосередилася на розвитку платформи для пошуку та купівлі нової нерухомості.

На маркетплейсі PropertyMate виставлені пропозиції більш як від 1200 забудовників у 15 містах. Стартап заробляє на комісії чи реферальних платежах із кожної угоди. Абсолютну суму виторгу компанія не розкриває, однак засновники стверджують, що у 2022-му виторг зріс удесятеро, у 2023-му – ще більш ніж утричі.

«Найбільший ризик – ухвалення рішень, які відірвані від реальності», – каже про свій підприємницький досвід Гнатковський.

У 2023-му PropertyMate залучив $5,5 млн – найбільший раунд у своїй історії й один із найпомітніших серед українських стартапів. Паралельно – змінив назву на NewHomesMate і найняв досвідченого топменеджера – ексвіцепрезидента з продажів американського маркетплейсу нерухомості REX Homes Маркуса Баттла.

У команді – 96 людей, що працюють у штаб-квартирі в американському Остіні й офісах розробки у Києві та Львові. Основною метою на 2024-й Гнатковський називає збільшення доходу вчетверо.

Участь в рейтингах
Статті по темі