Інформація про Projector Creative & Tech Institute

Олександр Трегуб, Олександр Іванов, Михайло Рибачук, Послуги

Projector Creative & Tech Institute /надано пресслужбою
Виторг 2022 рік: 90-120 млн грн (оцінка Forbes)

Профайл

Рік заснування
2014
Місто
Київ

В липні 2022 року вздовж столичних доріг зʼявилось кілька десятків рекламних бігбордів, що сповіщали про відновлення навчання онлайн-інституту Projector. «Навіть у найтемніші часи людям необхідна освіта, без неї неможливо говорити про майбутнє та свободу», – каже засновник Олександр Трегуб. Вже навесні Projectorстив більшість курсів із IT, дизайну, та маркетингу.

За рік Projector запустив 24 нові навчальні програми і випустив 5 500 студентів. За кадром – повне переформатування проєктів, команд, закриття неактуальних напрямків. «Почали все з нуля: вивчення аудиторії та її потреб, аналіз ринку, пошук актуальних тем для освіти», – каже Трегуб. Це не перша трансформація бізнесу – на старті Projector був креативним простором із лекціями, а під час пандемії повноцінно перейшов онлайн.

З початку 2022-го команда зросла майже вдвічі – до 150 фахівців. У перші місяці вторгнення працівники Projector створили артбук «Telegraf. Креатив у війні» з воєнними роботами дизайнерів. Він пережив три перевидання, перекладався англійською та потрапив на полиці бібліотеки Білого дому.

Матеріали по темі
Поруч в рейтингу «Next250»
Progress Group
Павло Федюк
57 млн грн
Promodo /Олександр Чекменьов
Олександр Колб
312 млн грн*
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд