Сем Бенкман-Фрід, FTX. /Getty Images
Категорія
Компанії
Дата

Алея ганьби. 10 людей із найбільш заплямованою репутацією, які потрапляли до списків Forbes «30 до 30»

Сема Бенкмана-Фріда, чиї статки колись оцінювали більш як у $26 млрд, було визнано винним у шахрайстві, він може загриміти за ґрати на 110 років. Фото Getty Images

Багато учасників списків Forbes «30 до 30» стали технотитанами, гендиректорами та мільярдерами. Втім, у цій вибірці перспективних людей було й кілька гнилих фруктів, що показали своє справжнє обличчя пізніше. Ось список засуджених злочинців та шахраїв, яких ми б ніколи не включили у свої рейтинги, якби могли повернути час назад.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Останні 13 років Forbes щорічно складає список перспективних людей «30 до 30». Для США ми наразі визначаємо 20 категорій, тобто це 600 осіб. Ще ж є окремі списки для Європи та Азії, до яких потрапило понад 10 000 вундеркіндів, а переглянути нам довелося близько 100 000 кандидатів.

Приголомшлива кількість людей із цих списків стали впливовими особистостями у сфері культури, технологічними гігантами, а 32 навіть вдалося досягти статусу мільярдерів. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні