Категорія
Лідерство
Дата

Знайомтеся: список перспективних молодих поляків «30 до 30» від Forbes Polska. Засновники найгарячішого ШІ-стартапу та ще дуже багато технологічних підприємців

Цього року Forbes Polska всьоме обрав найталановитіших поляків віком до 30 років /колаж Анастасія Левицька

Цього року Forbes Polska всьоме обрав найталановитіших поляків віком до 30 років Фото колаж Анастасія Левицька

Засновники найгарячіших ШІ-стартапів у Європі, студент, який створив «Єльський список ганьби через роботу в Росії». Молода мама, котра започаткувала успішний бізнес із продажу одягу. Цього року Forbes Polska всьоме обрав 30 найталановитіших поляків віком до 30 років

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Найбільшими зірками цьогорічного списку Forbes Polska «30 до 30» стали Матеуш Станішевський і Пьотр Домбковський, засновники ElevenLabs. Їхня компанія використовує ШІ, щоб створювати синтетичний голос або клонувати реальний. Два роки тому їхньої компанії навіть не існувало, а сьогодні ElevenLabs – це найгарячіший ШІ-стартап, і не лише Польщі. За пів року після дебюту їхнього продукту понад мільйон користувачів зареєструвалися на платформі компанії. А кілька місяців тому під час раунду інвестицій Серії А стартап залучив $19 млн. Одним із інвесторів виступив відомий венчурний фонд Andreessen Horowitz. 

Станішевський і Домбковський, звісно, не єдині представники сфери ШІ, які потрапили до списку. Є тут і Мацей Яжомб, співзасновник Braight Technologies і розробник ПЗ, яке аналізує дані про поведінку користувачів, щоб допомогти фінансовим установам передбачити поведінку клієнтів у майбутньому й оцінити кредитні ризики. Його стартап нещодавно купила публічна компанія Kings Entertainment, разом із якою Яжомб планує створити холдинг ШІ-компаній.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні