Информация о «Аврора»

Виторг: 14 млрд грн (2022 рік), Ритейл

«Аврора»
Прибуток: 2,3 млрд грн (2022 рік)

Профайл

Руководитель HR
Ольга Правда
Количество работников
10 000+
2
Владелец
Лев Жиденко, Тарас Панасенко, Horizon Capital
СЕО
Тарас Панасенко

200 лідерів української економіки 2023

2023 року «Аврора» відкрила 500 магазинів – у пʼять разів більше, ніж рік до того. Компанія відкриває маркет що 14 годин, говорить Тарас Панасенко. У 2023‐му «Аврора» очікує виторг на рівні 25-27 млрд грн.

25 найкращих роботодавців для ветеранів

Керівник проєктного офісу роздробу Віталій Демочко був першим співробітником, який повернувся з фронту. Коли Демочко вийшов на роботу, отримав завдання сформувати новий відділ. Ветеран помітив: після служби він став більш швидким та рішучим. Потім він допомагав у розробці програми повернення ветеранів і став ментором для демобілізованих.

Демочко не фокусує увагу компанії на своєму воєнному досвіді. «Що менше програма реінтеграції акцентує на ветеранському статусі, то швидше відбувається адаптація», – помітила керівниця відділу КСВ Альона Жигура. Занурення у роботу та концентрація на нових завданнях допомагають відновити почуття значущості та інтегруватись у суспільство.

Втім в «Аврорі» готові до специфічних запитів ветеранів. Розробили гібридний графік роботи, є опція менторства та адаптації робочого місця. Компанія допомагає прокачати навички, що зʼявились у колеги за час служби, «перекласти» воєнний досвід на цивільну роботу та спланувати карʼєру.

Участие в рейтингах
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Последние новости по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд