Прослухати матеріал
Прослухати матеріал
13:10 хвилин
Як влаштоване російське лобі у США на початок 2025-го? Хто відстоює інтереси росіян? І чому до лобізму повернулись російські нафтогазові компанії?
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.
Російський лобізм у США скоротився з початку повномасштабної війни. У 2021 році в базі даних Мін’юсту США було 11 активних клієнтів із РФ, а пропагандистська агенція «РИА-Новости» витрачала на лобізм близько $31 млн на рік, за даними проєкту Open Secrets.
На початок 2025-го кількість російських замовлень скоротилася. У базі Мін’юсту США всього чотири активні клієнти, у базі Сенату – два. Більшість із них пов’язані з олігархами, такими як Роман Абрамович та Едуард Худайнатов.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.