Категорія
Свій бізнес
Дата

Доступ до 92 мільйонів покупців. В Україні запускається платіжна система Etsy Payments. Що це означає для підприємців?

В Україні стартував пробний період використання платіжної системи Etsy Payments. /Shutterstock

В Україні стартував пробний період використання платіжної системи Etsy Payments. Фото Shutterstock

Платіжна система Etsy Payments розпочинає роботу на території України, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Що змінилося для українців на маркетплейсі-гіганті після повномасштабного вторгнення

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

У кінці серпня 2023-го виконавча директорка маркетплейсу Etsy Райна Московіц надіслала лист міністру цифрової трансформації Михайлу Федорову. Вона повідомила, що платіжна система Etsy Payments знаходиться на тестовій стадії. «Запуск нашого нового платіжного продукту свідчить про нашу постійну відданість Україні та є ключовим кроком на шляху створення нових шляхів для економічних можливостей і зростання»,– говориться у листі Московіц.

Уже 18 жовтня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск платіжної системи в Україні. «Це дасть українцям можливість відкривати нові магазини без допомоги посередників», – каже директорка департаменту міжнародних операцій «Укрпошта» Юлія Павленко.  

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні