Доступні кредити 5-7-9% /Карасьова Олександра за допомогою Midjourney
Категорія
Свій бізнес
Дата

Forbes Digital

Зменшили в 12 разів. Чому уряд суттєво обмежив програму «5-7-9» для поповнення оборотних коштів бізнесу та які є альтернативи? Forbes запитав підприємців та банкірів

3 хв читання

Карасьова Олександра за допомогою Midjourney

Уряд обмежив можливості бізнесу для кредитування в межах держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%». Як зміни вплинуть на бізнес та які умови ринкового кредитування?

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Український сектор малого і середнього бізнесу готується до зменшення потоку «дешевого» кредитування у межах програми «5-7-9%». На початку травня уряд переформатував її, звузивши можливості для отримання позик на оборотний капітал. Тепер бізнес не зможе взяти кредит з ціллю фінансування оборотного капіталу більш ніж на 5 млн грн. 

Підприємці побоюються зниження конкурентоспроможності. Посадовці і банки натомість вважають, що на третій рік війни бізнес здатний забезпечити себе позиками на ринкових умовах.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні