Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Бізнес як ініціатор відбудови країни: кейс Coca-Cola

2 хв читання

Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine

Попри зруйноване житло та інфраструктуру, люди повертаються додому, де це можливо. А в областях, що зазнали руйнувань, відновлення інфраструктури стає пріоритетом вже зараз, адже попереду складна зима. 

Окрім держави, ключову роль у відновленні міст може зіграти бізнес.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Передусім інвестиція у відновлення – це підтримка власної країни та громад, що постраждали найбільше. Швидка та якісна відбудова об’єктів інфраструктури дозволить повернути або навіть створити нові робочі місця. 

Coca-Cola – приклад бізнесу, що сприятиме відбудові. Зокрема, компанія взяла на себе зобов’язання відбудувати дитячий садок у селі Богданівка Броварського району, що на Київщині.

Бізнес як ініціатор відбудови країни: кейс Coca-Cola /Фото 1

Зруйнований дитсадок у Богданівці. Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine

Бізнес як ініціатор відбудови країни: кейс Coca-Cola /Фото 2

Зруйнований дитсадок у Богданівці. Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine

Бізнес як ініціатор відбудови країни: кейс Coca-Cola /Фото 3

Зруйнований дитсадок у Богданівці. Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine

Бізнес як ініціатор відбудови країни: кейс Coca-Cola /Фото 4

Зруйнований дитсадок у Богданівці. Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine

Попередній слайд
Наступний слайд

«У такі безпрецедентно важкі часи ми робимо все, щоб служити українському суспільству, попри будь-які перешкоди. Ми відновлюємо бізнес-процеси й інвестуємо у відбудову місцевої громади», – каже Константінос Спанудіс, генеральний директор Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові.

Coca-Cola виділяє понад $18,5 млн для підтримки своїх локальних працівників і масштабних зусиль з гуманітарної допомоги Україні

Богданівка належить до Великодимерської територіальної громади, де вже близько 25 років працює завод Coca-Cola. З початку повномасштабної війни район Димерки, Богданівки та Залісся зазнав особливо тяжкого удару, тут майже знищено всю соціальну інфраструктуру. В Богданівці повністю зруйновані школа і дитячий садок, значних пошкоджень зазнала амбулаторія. 

У відбудову навчального закладу Coca-Cola інвестує $1,1 млн. Компанія обрала цей об’єкт для першочергового інвестування, оскільки громада визначила його як найбільш нагальну потребу. Новий дитсадок матиме надійне укриття та буде розрахований на більшу кількість вихованців. 

Директорка Богданівського НВО Людмила Дейко розповіла, чому відновлення навчального закладу важливе для громади: «До війни у садочку навчалось 120 дітей. Зараз і школа, і дитсадок зруйновані вогнем і вибухами. Замість квітучої території навколо, за якою доглядали наші працівники, залишились лише цегляні стіни й згарище. Тут було все для розвитку дітей: навчальні матеріали, іграшки, майданчик, чудовий харчоблок. 

Бізнес як ініціатор відбудови країни: кейс Coca-Cola /Фото 5

Людмила Дейко, директорка Богданівського НВО. Фото надані пресслужбою Coca-Cola Beverages Ukraine

Попри руйнування, багато людей повертаються, тому відновлення житла й інфраструктури – найважливіше для мешканців громади. Наші навчальні заклади обслуговували два населені пункти – Богданівку і Залісся. Дітям немає де вчитись, а вихователі та працівники закладів залишились без роботи.

Звичайно, хотілось би й школу відбудувати, до війни там навчалось понад 400 дітей, щороку відбувався приріст нових учнів. У вересні в нас мало бути 50 першачків, але тепер немає куди ходити, люди обирають інші школи. 

Коли новина про відновлення дитсадка з’явилась у наших місцевих групах, люди надзвичайно зраділи. Для багатьох це чи не єдина хороша звістка за останні місяці, що дає надію. Наразі наше керівництво доопрацьовує проєкт відбудови. Принаймні завдяки Coca-Cola ми маємо впевненість щодо долі дитсадочка». 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні