Один із найбільших агрохолдингів України ІМК Олександра Петрова торік вийшов на рекордні результати. Прибуток за підсумками трьох кварталів – $47 млн після двох років збитків. Які причини, як компанія адаптується до змін клімату та чому не поспішає розширювати земельний банк? Розповідає Олександр Вержиховський.
Подарунок для справжніх лідерок та лідерів
Сертифікат Forbes — річний доступ до якісної аналітики, інсайтів та історій успіху, що змінюють мислення. Деталі та замовлення
Агрохолдинг ІМК входить до дестяки найбільших в Україні за земельним банком. На 120 000 га у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях компанія вирощує пшеницю, кукурудзу та соняшник.
Минулий рік став першим прибутковим для компанії за час повномасштабного вторгнення. За дев’ять місяців 2024-го агрохолдинг отримав $47,1 млн прибутку проти $2,2 млн збитку в 2023-му. Виторг зріс майже у 1,5 раза – до $140,8 млн. Компанія вперше в своїй історії продала 1 млн т продукції.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.