Мільярди гривень недоотриманого прибутку та 350 млн кубометрів невидобутого газу – ціна восьмимісячного простою компанії Ігоря Коломойського «Укрнафтобуріння», яка була передана в управління державній «Укрнафті». 6 серпня суд зобовʼязав Держгеонадра відновити спецдозвіл компанії на розробку Сахалінського родовища, одного з найперспективніших в Україні. Кому була вигідна зупинка компанії, як швидко вона зможе відновити видобуток та чи планує судитись за компенсацію збитків? Бліц-інтервʼю з головою правління «Укрнафтобуріння» Олегом Мальчиком.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Відчужена в бізнесмена Ігоря Коломойського і партнерів у держвласність компанія «Укрнафтобуріння» (УНБ) зупинила видобуток із 1 грудня 2023-го. З травня 2023-го УНБ перебуває в управлінні «Укрнафти», яку нині контролює держава.
Причина зупинки – рішення суду за позовом Держгеонадр про анулювання спецдозволу на видобуток на Сахалінському родовищі в Харківській області. Це родовище має одні з найбільших розвіданих у країні запасів газу – 15 млрд кубометрів.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.