Категорія
Компанії
Дата

Конкурент для «Аврори» і АТБ. «Епіцентр» запускає мережу невеликих магазинів Express із продуктами харчування та побутовою хімією. Навіщо Герегам новий формат

«Епіцентр» запускає мережу невеликих магазинів Express із продуктами харчування та побутовою хімією /Олександр Шаріпов для Forbes Ukraine

«Епіцентр» запускає мережу невеликих магазинів Express із продуктами харчування та побутовою хімією. Фото Олександр Шаріпов для Forbes Ukraine

У березні 2024 року «Епіцентр» запустив у Києві та Львові новий формат магазинів – Express. Продають там як непродовольчі товари, так і продукти харчування з напоями. Від будівельних матеріалів в «експрес-магазинах» відмовились. Чи є в маленького «Епіцентру» шанси на успіх?

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Група компаній «Епіцентр» відкрила три невеликі магазини в новому форматі – Express. Два з них знаходяться в Києві на Дарниці, ще один – у Львові на вул. Шевченка, свідчать публікації ритейлера у соцмережах. Також компанія вже відкрила дві вакансії в «Епіцентр Express» у Рівному. Площа магазинів – 300–350 кв. м.

Forbes звернувся до пресслужби ритейлера за деталями про новий формат, однак на момент публікації не отримав відповідь.

У магазинах представлені продукти харчування, побутова хімія, дитячі товари, канцелярія, зоотовари та декор, свідчить офіційне відео на YouTube-каналі ритейлера. Також в Express можна взяти каву з собою. Чого немає – так це типових для великого «Епіцентру» будівельних матеріалів. 

Ціни в «Епіцентр Express» у порівнянні з цінами онлайн-магазину ритейлера – однакові. Наприклад, у магазині Express порцелянова чашка Better Days коштує 148,7 грн, а в онлайн-магазині – 148,8 грн. Водночас вартість суміші для випікання бельгійських вафель «Сто пудів» в обидвох форматах співпадають – 43,9 грн. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні