Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Ajax Systems допоможе топвишам обладнати лабораторії та розробити освітні програми для інженерів. Навіщо вона інвестуватиме в студентів

3 хв читання

Ajax Systems, «Ajax Next», КПІ /надано пресслужбою

Ajax Systems на понад 3300 фахівців уже найняла 35 студентів, які закінчили її місячний курс Embedded-програмування на базі КПІ та інтернатуру. Фото надано пресслужбою

Ajax Systems запускає проєкт розвитку вищої освіти інженерів та вже уклала партнерства з чотирма великими закладами вищої освіти у Києві та Львові. Навіщо продуктовий гігант інвестуватиме в дослідницькі лабораторії та освітні програми університетів?

Одна з найбільших IT-компаній Ajax Systems, що виробляє системи безпеки, інвестуватиме в розбудову дослідницьких лабораторій, а також програми менторства студентів-інтернів і проведення гостьових лекцій у чотирьох українських університетах – КПІ, НАУ, КНУ ім. Тараса Шевченка та «Львівська політехніка». 

У травні компанія запустила освітній проєкт Ajax Next. Одна з цілей – формування нового покоління інженерів, каже керівниця з комунікацій Ajax Systems Віра Щербакова. «Щоб крутих спеціалістів ставало ще більше – ми інвестуємо в їхню освіту», – цитовано в пресрелізі Ajax Systems голову наглядової ради та засновника Олександра Конотопського.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні