CEO GoIT, Антон Чорний /Колаж Анна Наконечна
Категорія
Інновації
Дата

Легіон майбутніх айтівців. Українська школа програмування GoIT навчилася заробляти у трьох частинах світу. Як вона продає курси в Колумбії та на Філіппінах

CEO GoIT, Антон Чорний Фото Колаж Анна Наконечна

CEO програмістської школи GoIT до війни мріяв про $10 млн інвестицій, але змушений розвивати бізнес «на свої». Як компанія під час кризи в глобальному IT намацала шлях для розвитку в Європі, Азії та Латинській Америці

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

«У нас був вибір: попрощатися з командою або з компанією», – згадує співзасновник та CEO дев’ятирічної школи програмування GoIT Антон Чорний, 31. Березень 2022-го. Бізнес в Україні завмер, студентам було не до навчання, а чотирьом десяткам менеджерів із продажів, які не знали англійської, треба було знайти роботу. Чорний обрав третій варіант і спробував продавати курси в Астані.

В теорії, відносно близький Казахстан, де вивчення російської мови в школах почали згортати лише на тлі повномасштабного вторгнення РФ в Україну, міг бути вдалою ідеєю. На практиці експансію згорнули за три місяці – GoIT ледве вдалося набрати єдину групу студентів.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні