Інформація про GoIT

Роман Корицький, Антон Чорний, Послуги

GoIT /Олександр Чекменьов
Виторг 2022 рік: 200-400 млн грн (оцінка Forbes)

Профайл

Місто
Київ
Кількість працівників
500
Виторг 2021 рік:
140 млн грн

Протягом 470 днів повномасштабного вторгнення IT-школа для світчерів GoIT пережила дві хвилі релокації. За тиждень до російського вторгнення частину співробітників із сім’ями вивезли до Львова, а під час осінніх блекаутів штатних менторів перемістили у Яремче на Франківщині.

2022-й став одним з найкращих років у історії GoIT: кількість клієнтів збільшилось вдвічі, виторг виріс пропорційно. «Нам вдалося закріпитися на ринках Польщі та Румунії, вийти на ринок Латинської Америки», – каже CEO й співзасновник Антон Чорний. У травні 2023-го школа випустила перших 500 студентів у Колумбії.

Не останній фактор успіху – воєнний бум світчерства в Україні. Нацбанк зафіксував у 2022-му 3,2 млн безробітних українців. Частина з них використовує навчальні IT-платформи для здобуття нової спеціальності. Із 31 000 зареєстрованих у рік великого вторгнення IT-ФОПів близько 5% – працевлаштовані студенти GoIT, свідчить внутрішня статистика компанії.

Амбіція Чорного – тримати темп. План на 2023-й – подвоїти кількість студентів та запустити школу ще у двох нових країнах.

Поруч в рейтингу «Next250»
Getmancar /надано пресслужбою
Тарас Гетьманський
88 млн грн
Goldi /Олександр Чекменьов
Олег Червонюк, Галина Червонюк
735,4 млн грн*
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд