Штучний інтелект глибоко інтегрувався у рутину топменеджерів великих компаній. Йому делегують аналітику, візуалізацію даних, транскрибування зустрічей тощо. Для цього використовують Perplexity, Krisp та Power BI. Що вміють ці інструменти?
🎬 YouTube-проєкт Forbes Next про майбутніх зірок українського бізнесу. Новий випуск про бренд Shemax, який заробляє понад 100 млн на пилососах для пилу від нігтів👉 Дивіться за цим лінком
«Для мене ШІ-інструменти – суттєва економія часу, який я можу спрямувати на пріоритетніші речі», – каже Forbes керівник «EPAM Україна» Степан Мітіш. Він використовує ШІ для пошуку інформації, аналітики, транскрипції зустрічей, формування листів тощо.
Генеративний ШІ та інші технології можуть автоматизувати робочі процеси, які нині забирають 60–70% робочого часу, ідеться у дослідженні McKinsey у 2023-му. В Україні штучний інтелект у тій чи іншій сфері використовують майже 30% населення станом на січень 2024-го, свідчить опитування Kantar Ukraine. З них 33% людей хоча б раз використовували популярний чатбот ChatGPT.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.