Категорія
Інновації
Дата

«Зіграють мільйони». Друга частина української гри S.T.A.L.K.E.R. стала одним з найочікуваніших релізів у світі. Які гроші заробляють на ринку, куди виходить культова гра

S.T.A.L.K.E.R. 2 /store.epicgames.com

Вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 запланований на 5 вересня 2024-го. Реліз відкладали більш ніж 10 років, а розробку відновили лише у 2018-му. Фото store.epicgames.com

Нова S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl вийде в реліз у вересні 2024-го. Шанувальники очікують на новинку близько 15 років. Скільки вона може заробити та які має шанси на конкурентному ринку комп'ютерних ігор.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

За чотири місяці до релізу український шутер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl увійшов у топ-5 «найбажаніших ігор» у маркетплейсі Steam. Розробник довгоочікуваної новинки – старожил продуктового ІТ-ринку українська GSC Game World.

Навіть анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 став подією в ігровій спільноті, каже технічний художник студії Dragons Lake при Room 8 Group, яка розробляє ігри для ПК та консолей, Сергій Єременко. «Це знаменита франшиза світової впізнаваності з величезною фанатською авдиторією», – додає він.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні