Категорія
Картина дня
Дата

Місто Давида. Київ стояв і буде стояти

Київ боровся з Голіафом протягом 800 років. Але Київ досі тут. Сильніший, ніж будь-коли

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Люди знають Давида через його пращу. Його камінь. Його працю як вівчаря. 

Праща і камінь для того, щоб відганяти хижаків від свого стада. Камінь вдарив Голіафа в саме чоло, і повалив його.

Але є речі, яких ми не знаємо про Давида. Його особистість. Думки, емоції, переконання, вражаючу внутрішню твердість. Запитаймо себе: де б я зараз не проживав – що всередині в мені сьогодні?

Україна і її столиця Київ є прямими нащадками Давида. Але з деякими відмінностями. Давид мав пращу і камінь. В сучасних військових обставинах Україна є практично беззбройна.

Київ боровся з Голіафом протягом 800 років. Починаючи з того моменту, коли монголи повністю знищили місто 6 грудня 1240 року. Але Київ досі тут. Сильніший, ніж будь-коли.

Чи можливо фізично знищити місто Київ? – Так, можливо. Дехто намірився це зробити.

Чи можливо зруйнувати КИЇВ? – Ні, це неможливо. Київ стоїть і буде стояти.

Скульптура Давида авторства Мікеланджело – робота безумовного генія, знаходиться у Флоренції. Флоренція була містом Давида. Сьогодні місто Давида – це Київ, але з деякими відмінностями. Смисл «Києва» змінюється.

З усіма злетами та падіннями Київ залишається серцем України впродовж 1000 років.

Сьогодні Київ є центром опору, разом з тим він є епіцентром глобальної битви, цілеспрямованої битви: битви на життя і смерть. Битви за свободу. За людські права. За людську гідність. За демократію. За прогрес. За мир.

Перед Давидом чисельні противники, далеко краще озброєні, жорстокіші. Давид повинен був би померти давно. Але Давид не слабшає. Він стає сильніший. З кожним пам`ятником по всьому світу, який освітлює нічне небо синьо-жовтими кольорами. Із кожною санкцією накладеною на тих, хто підтримує цю брутальну війну, з невимовною жорстокістю спрямованою на мирних людей.

З усіма хто закрив повітряний простір. З усіма країнами, які відкрили свої серця та прийняли біженців, які втікають від жорстокості. Із кожним інтернет зламом Anonymous group, цілою мережею Давидів, які повстали проти зла. З кожною дотацією гуманітарної та медичної допомоги. Із кожною молитвою.

Давид бореться за своє життя. Давид бореться за своїх людей, та водночас він бореться за кожного із нас, за кожного, хто поважає свободу, людські права, людську гідність, демократію, прогрес. І мир.

Хто повстане за нього?

З діями. Молитвами. Пожертвою.

З непоборними намірами.

Незламні.

Контриб'ютори співпрацюють із Forbes на позаштатній основі. Їхні тексти відображають особисту точку зору. У вас інша думка? Пишіть нашій редакторці Тетяні Павлушенко – [email protected]

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні