72% засновників компаній повідомляють про те, що робота вплинула на їхнє ментальне здоров'я. /Getty Images
Категорія
Лідерство
Дата

Forbes Digital

Трудоголізм більше не в моді. Які методи профілактики та лікування ментальних розладів популярні серед засновників і гендиректорів у Кремнієвій долині

7 хв читання

72% засновників компаній повідомляють про те, що робота вплинула на їхнє ментальне здоров'я. Фото Getty Images

Засновником бізнесу бути не просто: треба організувати роботу компанії, знайти інвестиції, потурбуватися про співробітників, розробити стратегію. Це створює чималий тиск на підприємців, який нерідко призводить до проблем із ментальним здоров'ям. Більше десятка засновників і гендиректорів поділилися з Forbes USA своїми особистими історіями боротьби з ментальними проблемами та способами подолати їх 

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Майже всі підприємці стикаються з серйозними проблемами з ментальним здоров'ям. Згідно з опитуванням дослідницької організації Startup Snapshot у квітні 2023-го, 72% засновників компаній повідомляють про те, що робота вплинула на їхнє ментальне здоров'я. 

Депресія, тривожність, біполярний розлад, СДУГ та зловживання препаратами були у 38%, виявило дослідження 2022 року. За словами психіатра Майкла Фрімана, який з 2000-го займається наставництвом для підприємців, за останні п'ять років кілька досліджень показали, що у підприємців розвивається значно більше ментальних розладів порівняно з іншими групами. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні