Категорія
Новини
Дата

Forbes «30 до 30»: відновлення України. Номінування кандидатів

Forbes «30 до 30»: відновлення України. Номінування кандидатів

Цьогоріч Forbes складає особливий рейтинг «30 до 30». До нього увійдуть молоді українці, які роблять максимальний вклад у перемогу і будуватимуть нову європейську Україну.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Відновлення України – саме такий фокус наступного списку Forbes «30 до 30». Перед його майбутніми учасниками постає непросте завдання: наблизити перемогу у війні та надшвидкими темпами перезапустити всі сфери України. Кому належить це зробити?

Forbes звертається по допомогу до своїх читачів. Запропонувати героя до 30 може кожен. Це можуть бути захисники України, волонтери, рятувальники, медики, підприємці, діячі культури та спортсмени – будь-хто, чий внесок, на вашу думку, важливий. Будь-хто, хто може наблизити перемогу та забезпечити швидке відновлення.

Запропонуйте редакції та незалежному журі свого кандидата зараз – натисність кнопку «Запропонувати кандидата». Термін подачі заявок – до 12 липня.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні