Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

«Не має бути дискримінації банків». СЕО OTP Bank Володимир Мудрий про роботу угорської групи в РФ, інтерес до держбанків в Україні та кредитування без «5-7-9». Інтерв'ю

11 хв читання

Володимир Мудрий, СЕО OTP Bank /надано пресслужбою

Володимир Мудрий, СЕО OTP Bank. Фото надано пресслужбою

Голова правління OTP Bank Володимир Мудрий про роботу групи в Росії, купівлю держбанку в Україні, пригнічене кредитування бізнесу та вплив мобілізації на ринок. Інтерв'ю.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

CEO української «дочки» OTP Bank Володимир Мудрий цікавить журналістів одразу з двох причин. По-перше, він керує банком угорської OTP Group, яка досі працює в Росії, та й загалом відносини України та Угорщини не можна назвати безхмарними. 

По-друге, Мудрий очолює раду Незалежної асоціації банків України (НАБУ), до якої входять 43 українські банки, зокрема найбільші гравці на ринку.

Чому OTP Group не продає бізнес у Росії? Навіщо угорська група хоче купити ще один банк в Україні? Чи є проблема в бізнесу з кредитуванням та як бути з програмою «5-7-9%»? Про це та інше – в інтерв’ю Володимира Мудрого для Forbes. 

Інтерв’ю скорочено та відредаговано для зрозумілості.

Робота OTP у Росії

Не так давно в OTP Group були збори акціонерів групи, де йшлося про можливий продаж банку в Росії. Які шанси на вихід з російського ринку?  

Президент OTP Group Шандор Чані прямо сказав про готовність продати банк у Росії хоч сьогодні – якщо хтось знайде покупця, готового сплатити хоча б 50% від ринкової вартості. Основне, як на мене, те, що немає заяв на кшталт «розглядаємо стратегічно, плануємо» тощо. Є чітка заява – готові продати хоч сьогодні.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні