Як заробити на інвестиціях у нерухомість у 2021 році
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Як заробити на інвестиціях у нерухомість у 2021 році

Зберігати гроші у валюті або в банках – обмежувати себе в прибутковості. Річні за депозитами в гривні становлять не більше 7%, а в доларах – опустилися нижче 1%. При цьому фактично доведеться заплатити 19,5% податку на прибуток, отже, не варта справа заходу.

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Інвестиції в нерухомість

Нерухомість була і залишається дієвим фінансовим інструментом. Бетонне золото дасть змогу не тільки зберегти гроші від знецінення, а й змусить капітал працювати на вас. Ринкова кон’юнктура підказує відразу кілька сценаріїв для приватних інвесторів: купівля квартири з метою перепродажу, орендний бізнес або інвестиції в комерційну інфраструктуру в житлових комплексах.

Як заробити на інвестиціях у нерухомість у 2021 році /Фото 1

INTERGAL CITY

Кожен варіант обіцяє непогану прибутковість і відсутність будь-яких податкових витрат. Головне – правильно вибрати об’єкт для капіталовкладень, відштовхуючись від локації, концепції і формату житлового комплексу, рівня попиту та надійності девелопера. Підігріває інтерес до інвестицій у нерухомість і щораз вища ціна на квадратні метри. До кінця року експерти обіцяють зростання на 15–20%.

Практика демонструє, що нині особливо вигідними стають багатофункційні комплекси в преміум-сегменті в центральному діловому районі через обмежену кількість комплексів такого рівня.

На тлі підвищеного попиту завдяки входові в такі проєкти на початковому циклі реальна прибутковість уже перевищує 50%. У перспективі кількох років прибутковість від перепродажу найвдаліших об’єктів може перевищити 100%.

INTERGAL CITY

Одним із таких проєктів, на думку експертів ринку нерухомості, є багатофункційний комплекс INTERGAL CITY компанії «Інтергал-Буд», розташований у Печерському районі столиці. Крім житлової частини, представленої вільними планувальними рішеннями квартир та апартаментів, які генерують стабільний пасивний дохід до 15% річних у доларах, у його складі також передбачено бізнес-центр і торгово-офісний комплекс з галереєю трендових бутиків і розважальною зоною.

Як заробити на інвестиціях у нерухомість у 2021 році /Фото 2

INTERGAL CITY

Усі без винятку резиденти складуть належну ціну преміальному спорткомплексові на 4500 кв. м з басейном, трирівневому ресторану на 900 кв. м з панорамною терасою і видами на зелені схили Дніпра, монумент Батьківщини-Матері та Ботсад. Власників автомобілів потішить місткий багаторівневий паркінг на 1350 машиномісць із системою контролю доступу та відеоспостереженням, а також наземні парковки та гаражні бокси.

Максимальний рівень приватності та захищеності гарантуватиме трирівнева система безпеки, яка передбачає цілодобове відеоспостереження, професійну охорону та контроль доступу, зокрема із застосуванням інноваційних технологій Face ID. Систему розпізнавання осіб можна без проблем інтегрувати із системою розумного будинку, контролю доступу та домофонами, щоб оперативно дістати інформацію про приїзд кур’єра, фахівця клінінгової компанії або гостя. До речі, всі побутові питання і клопоти, на кшталт доставки, прибирання, замовлення їжі з ресторанів або виклику таксі в аеропорт, можна делегувати консьєрж-сервісові преміального рівня.

Інвестиції, які принесуть максимальну вигоду

Щоб отримати максимальну прибутковість, варто розглядати інвестиції на початковому етапі. У INTERGAL CITY стартував продаж у новій вежі D, в якій на 24 поверхах розташуються 180 квартир і пентхаусів. Завдяки панорамному склінню і високим стелям заввишки 3–3,3 м в усіх без винятку кімнатах відмінна інсоляція, а також панорамний вид.

Як заробити на інвестиціях у нерухомість у 2021 році /Фото 3

INTERGAL CITY

На цьому етапі вся житлова частина багатофункційного комплексу в продажу і будівництві. На вибір покупця подано як класичні квартири у форматі open space, так і формат апартаментів, що в Україні набирає популярності на ринку нерухомості. Рантьє вибирають їх через оптимальне співвідношення ціни й комфорту. Зазвичай їх ціна нижча, ніж у квартир: дисконт може досягати 10–15%. При цьому високий попит з боку білих комірців, представників креативної економіки й експатів у цьому районі гарантує стабільний пасивний дохід до 15% річних у доларах від здавання апартаментів в оренду.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні