Земля для фермера – завжди гарна інвестиція. /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Дохідні гектари. Ціни і попит на землю зростають щомісяця. Скільки на цьому можна заробити

Земля для фермера – завжди гарна інвестиція. Фото Getty Images

За рік вартість сільськогосподарської землі в Україні зросла на 25%, обсяг проданих земель – вдвічі. Попри пожвавлення ринку, ціна гектара в Україні все ще найменша в Європі. Скільки можна заробити на інвестиціях у землю та що буде з цінами до кінця 2024-го?

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

«Купили в цьому році два паї загальною площею 10 га і продовжимо купувати далі», – запевняє заступник директора компанії «Зоряне» Руслан Кружко. «Зоряне» поспішає викупити більше землі, поки великі агрохолдинги не проявляють активності на ринку. 

Земля для фермера – завжди гарна інвестиція, переконаний Кружко. Проте з липня 2021 року, коли в Україні відкрили ринок землі, заробити на інвестиціях у землю може будь-хто. «Земля в інвестиційному портфелі – точно в плюс», – впевнений директор з управління локальними активами групи ICU Григорій Овчаренко. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні