Категорія
Новини
Дата

81% американців вважають Україну дружньою країною або союзником – YouGov

81% американців вважають Україну союзником або дружньою країною, повідомляє The New York Times із посиланням на опитування YouGov. З-поміж усіх країн 70% американців вважають найбільшим ворогом Росію.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Як пише The New York Times, це вищий показник, ніж у Франції чи Японії. Але нижчий за показник Британії, Канади і Австралії.
  • Серед 81% американців, які позитивно ставляться до України, лише 29% називають її союзником. Це нижчий показник, порівняно із усіма країнами-союзниками. Нижча тільки у Туреччини і Тайваню.
  • Лише 10% американців не впевнені, чи Україна дружня держава.
  • 70% американців вважають Росію ворогом – це більше, ніж у Північної Кореї або Ірану.

Контекст

YouGov – американська фірма з проведення онлайн-опитувань, яка моніторить погляди американців з 2017 року. Згідно з її опитуванням, лише 41% опитаних американців називали Україну другом чи союзником у вересні 2019-го.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні