Категорія
Новини
Дата

Airbus найме 13 000 співробітників по всьому світу. Компанія планує наростити виробництво літаків

Європейська корпорація Airbus цьогоріч найме понад 13 000 співробітників по всьому світу. Близько 7000 з них займуть новостворені посади, йдеться у повідомленні Airbus.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Аерокосмічна корпорація прагне наростити виробництво комерційних літаків, відповідаючи на виклики в оборонній, космічній та гелікоптерній галузях. 
  • В Airbus зазначили, що нові співробітники гратимуть важливу роль у підтримці промислового зростання та амбітної дорожньої карти компанії з декарбонізації.
  • Понад 9000 з цих посад створюватимуться в Європі, а решта – по всій глобальній мережі. Третина від загального набору буде призначена для нещодавніх випускників.
  • У корпорації нагадали, що минулого року також прийняли на роботу понад 13 000 співробітників. Це стало «випробуванням стійкості та привабливості як глобального роботодавця», сказав директор із персоналу та робочих місць Airbus Тьєррі Баріль. За його словами, після успішного набору минулого року цьогоріч компанія знову найме понад 13 000 співробітників.

Контекст

Airbus SE у третьому кварталі 2022 року збільшила чистий прибуток на 65% – до €667 млн порівняно з €404 млн за аналогічний період попереднього року. Дохід становив €13,3 млрд, що на 27% перевищує показник за липень-вересень роком раніше.

За три квартали минулого року Airbus поставила клієнтам 437 лайнерів. Компанія підтвердила прогноз, згідно з яким вона розраховує поставити близько 700 літаків за підсумками 2022 року. Скоригована EBIT за підсумками 2022 року планується близько €5,5 млрд.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні