Категорія
Новини
Дата

Apple хоче завадити стеженню через брелок AirTag. Компанія пообіцяла оновлення

Apple готує оновлення програмного забезпечення для AirTag. Компанія хоче убезпечити користувачів від можливого стеження, повідомляється у пресрелізі.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Після оновлення програмного забезпечення при першому налаштуванні AirTag користувачі будуть бачити повідомлення, що його використання для стеження спричинить кримінальну відповідальність.
  • Apple також виправить помилку, коли iPhone видає попередження про «виявлений невідомий девайс» при підключенні навушників AirPods. Через це користувачі думають, що слідкують за ними.
  • В оновленнях користувачі будуть отримувати повідомлення, що поруч знаходиться чужий AirTag – у таких випадках вони зможуть зробити звук гучнішим, щоб легше його знайти.
  • Apple попередила, що може надати поліції відомості про обліковий запис Apple ID, яка повʼязана з пристроєм, щоб затримати людину і предʼявити звинувачення у незаконному стеженні.

Контекст

Девайс AirTag компанія Apple випустила у квітні 2021 року. Гаджет дозволяє відстежувати особисті речі користувачів: ключі, гаманці, рюкзаки тощо. за допомогою програми Find My. Але пристрої почали використовувати для сталкінгу та інших незаконних дій.

У США поліція різних штатів зафіксувала звернення жінок, які скаржилися на те, що хтось підкинув їм пристрій у кишені одягу чи авто та таким чином отримав дані про їх пересування. Також злочинці кріплять AirTag на машини, які планують вкрасти.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні