Категорія
Новини
Дата

Apple запустила виробництво iPhone 14 в Індії. Техногігант хоче позбутися залежності від Китаю

Apple оголосила про запуск виробництва iPhone 14 в Індії набагато раніше, ніж очікувалося – лише через три тижні після його презентації. Компанія прагне диверсифікувати виробництво своєї техніки, пише Bloomberg.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Компанія скоротила традиційне відставання індійського виробництва від китайського. Раніше випускати iPhone останнього покоління в Індії починали лише через 6-9 місяців після презентації. 
  • Apple прагне диверсифікувати виробництво своєї техніки, скоротивши залежність від виробничої бази в Китаї, з урядом якого США останнім часом все частіше виникають конфлікти.
  • Компанія Foxconn Technology Group, головний виробничий партнер Apple, пропрацювала всі моменти, включаючи процес доставки компонентів з Китаю до Індії та складання iPhone 14 на заводі в Сріперумбудурі. 
  • Очікується, що iPhone місцевого виробництва надійдуть у продаж у країні наприкінці цього року.

Контекст

Apple почала складання смартфонів в Індії в 2017 році, але компанія в основному використовувала виробничі потужності в країні для випуску моделей попередніх поколінь, тоді як актуальне покоління випускалося головним чином у Китаї. Проте iPhone 13 вже випускали в Індії нарівні з Китаєм.

За оцінками аналітиків, до 2025 року Apple перетворить Індію на глобальний центр виробництва смартфонів iPhone, поступово скорочуючи залежність від Китаю. 

За прогнозами аналітиків JP Morgan, до кінця 2022 року Apple перенесе 5% світового виробництва iPhone 14 до Індії. Очікується, що компанія й надалі розширюватиме виробничі потужності в Індії, щоб до 2025 року виробляти тут 25% усіх iPhone.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні