Категорія
Новини
Дата

Autodesk зупиняє роботу в РФ та надала фінансову допомогу Україні

Найбільший розробник програмного забезпечення для будівництва і машинобудування Autodesk зупиняє роботу в Росії та продовжує дотримуватися всіх діючих санкцій, йдеться в заяві компанії.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Autodesk призупиняє бізнес у Росії негайно через її вторгнення в Україну та повністю дотримується всіх діючих санкцій
  • Компанія розгляне додаткові обмеження для бізнесу в РФ, якщо санкції розширяться.
  • Autodesk Foundation надав фінансову підтримку Україні. Кошти підуть до Міжнародного комітету Червоного Хреста та до Управління в справах біженців.

Контекст

Autodesk Inc. – американська транснаціональна корпорація, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.

Через війну Росії проти України міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ, читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні