Категорія
Новини
Дата

Аварію на «Сумихімпром» ліквідовано. Загрози населенню немає

Наслідки надзвичайної ситуації на «Сумихімпром» ліквідовано власними силами підприємства та силами ДСНС, йдеться в повідомленні держкомпанії. Аміачний трубопровід загерметизовано, накладено спеціальний бандаж.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Підрозділи ДСНС завершили роботи з осадження аміачної хмари. Жодної загрози населенню та навколишньому середовищу немає, заявляють на держпідприємстві. 
  • Персонал підприємства та співробітник ДСНС ліквідували наслідки аварії чітко за планом ліквідації аварійних ситуацій. 
  • Працівники «Сумихімпром» розпочали регламентні роботи з відновлення технологічного процесу. Підприємство було екстрено зупинено в перший день війни.

Контекст

21 березня о 02:58 на державному підприємстві «Сумихімпром» сталася надзвичайна ситуація. В результаті обстрілу заводу було пошкоджено трубопровід аміаку в цеху складних мінеральних добрив. Внаслідок розгерметизації трубопроводу спрацювали аварійні системи захисту, при цьому відбувся незначний витік аміаку.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні