Категорія
Новини
Дата

Cisco призупинила роботу в Росії й Білорусі. Це найбільший у світі виробник мережевого обладнання

Американський виробник мережевого обладнання Cisco Systems Inc. призупинив діяльність у Росії та Білорусі, пише MarketWatch з посиланням на лист гендиректора Чака Роббінса співробітникам.

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Головні факти:

  • «Cisco Systems Inc є останньою великою компанією США, яка призупинила бізнес-операції в Росії через вторгнення в Україну», – пише MarketWatch.
  • Роббінс повідомив співробітникам, що компанія зосередиться на підтримці українських співробітників, клієнтів і партнерів, надаючи гуманітарну допомогу та захист українських організацій від кібератак.
  • «Ми підтримуємо Україну й засуджуємо цю невиправдану війну», – йдеться в листі Роббінсона.

Контекст:

Cisco Systems – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання. Воно призначене для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

Через вторгнення Росії в Україну міжнародні компанії розривають співпрацю з російським бізнесом. Nike, Apple, Boeing – хто ще припинив бізнес із РФ читайте в нашому тексті «Які світові компанії більше не ведуть бізнес із Росією».

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні