COVID-19 став другою найпоширенішою причиною смерті серед українців у жовтні. Він обігнав рак /Shutterstock
Категорія
Новини
Дата

COVID-19 став другою найпоширенішою причиною смерті серед українців у жовтні. Він обігнав рак

Shutterstock

21 жовтня кількість загиблих від коронавірусної хвороби сягнула добового максимуму з початку пандемії – 546 осіб. Із 6 жовтня вірус у середньому забирає більше життів, ніж рак, від якого помирають приблизно 200 українців щодня

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Згідно з даними Держстату про причини смерті у січні–серпні 2021 року, COVID-19 був третьою причиною смерті українців за цей період. За вісім місяців загалом померли 439 430 українців.

  • Головною причиною смерті стали серцево-судинні захворювання – 276 070 випадків.
  • Друга причина – онкологія та новоутворення, через яку загинуло 49 448 людей.
  • Коронавірус став причиною 37 077 смертей, або 8,4% від загальної їх кількості.

Через збільшення кількості нових випадків частка смертей від коронавірусу за останні сім днів досягла 17,5% (на основі середніх показників смертності від інших причин, точні дані будуть доступні пізніше). Щоденно від серцево-судинних захворювань у середньому помирало 1136 українців, від наслідків коронавірусу – 351, від онкології – 203.

Інфографіка Леонід Лукашенко

Інфографіка Леонід Лукашенко

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні