Категорія
Новини
Дата

Дефіцит пального на АЗС буде ліквідовано за тиждень – міністерка економіки

Українські оператори мають законтрактовані об’єми нафтопродуктів на території Західної Європи. Уряд вирішує питання їх ввезення на територію України, повідомила віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Впродовж наступних семи днів дефіцит пального на АЗС буде ліквідований. Уряд вирішує питання завезення законтрактованого в Європі обʼєму пального на територію України, наголосила Свириденко.
  • Очікується незначне подорожчання нафтопродуктів, каже Свириденко. Це пов’язано насамперед з більшою ціною логістики через складні маршрути та використання кількох видів транспорту.

Контекст

Тимчасовий дефіцит пального на АЗС в окремих регіонах України утворився через удари ворога по паливній інфраструктурі, пояснила міністерка. Зокрема, знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні.

15 березня Верховна Рада скасувала акциз на пальне, а ставку ПДВ по цих позиціях зменшила з 20% до 7%.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні