Категорія
Новини
Дата

Європейський фонд Index Ventures, у портфелі якого російський Ozon, припиняє інвестиції в російські стартапи

Венчурний фонд Index Ventures з офісами в Лондоні, Женеві й Сан-Франциско не інвестуватиме в російські компанії. Про це фонд повідомив на своєму сайті.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Головні факти:

  • «Ми вважаємо за необхідне відрізати ресурси, які б якимось чином підтримували російські державні інститути, підконтрольні режиму ЗМІ та фінансову систему. Тому ми зобовʼязуємося не робити жодних інвестицій у Росії до подальшого повідомлення», — ідеться в блозі.
  • Фонд також не інвестуватиме спільно з юридичними та фізичними особами, повʼязаними з російським режимом.
  • Index Ventures підтримуватиме свої російські портфельні компанії, які вирішать вивести команди та бізнес із Росії.

Контекст:

Index Ventures, у портфелі якого є Discord Inc., Dropbox Inc., Slack, Wix і Robinhood, приєднався до списку компаній, які скоротили операції або продажі в Росії після вторгнення в Україну. Фонд інвестує у стартапи по всьому світу, включно з Ozon Holdings Ltd., російською компанією електронної комерції. Інвестуючи на всіх стадіях, Index Ventures з 1996-го вклався у понад 1000 компаній і мав понад 200 екзитів.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні