Категорія
Новини
Дата

Європейський фонд Index Ventures, у портфелі якого російський Ozon, припиняє інвестиції в російські стартапи

Венчурний фонд Index Ventures з офісами в Лондоні, Женеві й Сан-Франциско не інвестуватиме в російські компанії. Про це фонд повідомив на своєму сайті.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Головні факти:

  • «Ми вважаємо за необхідне відрізати ресурси, які б якимось чином підтримували російські державні інститути, підконтрольні режиму ЗМІ та фінансову систему. Тому ми зобовʼязуємося не робити жодних інвестицій у Росії до подальшого повідомлення», — ідеться в блозі.
  • Фонд також не інвестуватиме спільно з юридичними та фізичними особами, повʼязаними з російським режимом.
  • Index Ventures підтримуватиме свої російські портфельні компанії, які вирішать вивести команди та бізнес із Росії.

Контекст:

Index Ventures, у портфелі якого є Discord Inc., Dropbox Inc., Slack, Wix і Robinhood, приєднався до списку компаній, які скоротили операції або продажі в Росії після вторгнення в Україну. Фонд інвестує у стартапи по всьому світу, включно з Ozon Holdings Ltd., російською компанією електронної комерції. Інвестуючи на всіх стадіях, Index Ventures з 1996-го вклався у понад 1000 компаній і мав понад 200 екзитів.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні