Категорія
Новини
Дата

Фільм «Клондайк» обрано претендентом від України на кінопремію «Оскар»

Стрічка «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач обрана претендентом від України на боротьбу за премію «Оскар». Таке рішення прийняв український Оскарівський комітет.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Фільм «Клондайк» представлятиме Україну на премії «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв та наук у категорії «Найкращий міжнародний повнометражний фільм».
  • Драматична стрічка розповідає історію родини, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року в селі Грабове Донецької області. 

Контекст

У національному відборі брали участь фільм «Клондайк» Марини Ер Горбач та стрічка «Снайпер. Білий ворон» Марʼяна Бушана.

У січні 2022 року «Клондайк» отримав нагороду на фестивалі Sundance за найкращу режисуру конкурсної програми World Cinema Dramatic Cometition.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні