Категорія
Новини
Дата

Герхард Бьош йде з посади СЕО ПриватБанку. Наглядова рада банку оголосить конкурс на нового голову правління

1 хв читання

Наглядова рада державного ПриватБанку розпочала відбір нового голови правління банку. Нинішній СЕО Герхард Бьош залишає посаду. Про це ідеться у корпоративній розсилці ПриватБанку, що є в розпорядженні Forbes. Також це підтвердили двоє топменеджерів з державних банків.

⚡️Ексклюзивно: спікер на форумі «Енергія бізнесу» – Деніел Єрґін, віце-голова S&P Global, письменник та лауреат Пулітцерівської премії. Він автор бестселерів про енергетику та світову економіку, зокрема «The Prize» і «The New Map». Вже 9 жовтня зустрінемося. 

Долучайтеся до форуму!

Ключові факти 

  • Бьош останні три роки працював у дуже нестабільному та складному середовищі, але досягнув високих результатів, зокрема рекордних прибутків, що дозволило повернути державі понад 155 млрд грн, інвестованих під час націоналізації, йдеться у повідомленні.
  • Наглядова рада вирішила обрати нового голову правління на конкурсній основі. 
  • Бьош продовжить виконувати свої обов’язки повною мірою до «плавного переходу управління і лідерства у правлінні».
  • Пресслужба банку пообіцяла Forbes надати офіційний коментар банка найближчим часом.

Контекст

Наглядова рада ПриватБанку призначила Герхарда Бьоша новим головою правління у травні 2021 року.

Бьош почав свою банківську кар’єру з економічних досліджень у сфері процентних ставок і валютних прогнозів, якими займався упродовж 1986–1993 років

З 1993 по 2004 рік працював у банках начальником управління казначейства та інвестиційного банкінгу, начальником казначейства та ринків капіталів, начальником управління комерційного банкінгу, начальником відділу торгів управління казначейства.

З 2004-го почав роботу в Райффайзен Центральбанк. З березня 2006 року призначений на посаду заступника голови правління цього банку, а з листопада 2010-го став першим заступником голови правління Райффайзен Банку Аваль.

Попередній голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл очолював банк упродовж трьох років. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд