Ілон Маск висунув пропозицію викупити соцмережу Twitter за $43,4 млрд, пише Financial Times із посиланням на документи, які Маск подав до SEC.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти
- Раніше Маск придбав частку у 9,2% акцій приблизно за $3 млрд, але відмовився від участі у раді директорів компанії. Він став найбільшим зовнішнім акціонером компанії, також долі є у фондів Vanguard, BlackRock, банку Morgan Stanley.
- Маск пропонує заплатити $54,2 за одну акцію. На момент написання матеріалу вони торгуються по $45,8.
- Станом на 14 квітня, Forbes оцінює статки Маска у $265 млрд, він найбагатша людина у світі.
- У листі до акціонерів Twitter Маск сказав, що компанія не може забезпечувати свободу слова, а у випадку зриву угоди він може задуматись про продаж нинішньої частки.
Контекст
Маск з’явився у соцмережі влітку 2010 року та поступово ставав усе активніше. Якщо у 2015 році він надіслав 617 твітів, то у 2021-му – вже 3113. Така активність, нелюбов до традиційних медіа та статус найбагатшої людини у світі принесли Маску понад 81 млн користувачів. У нього восьмий найбільш популярний обліковий запис.
Після новини про купівлю акцій Twitter, Маск окреслив свої основні пріоритети – дати більше влади користувачам, зробити платформу децентралізованою та убезпечити свободу слова.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.