Категорія
Новини
Дата

Ілон Маск хоче викупити Twitter за $43,4 млрд. Це майже шоста частина його статків

Ілон Маск висунув пропозицію викупити соцмережу Twitter за $43,4 млрд, пише Financial Times із посиланням на документи, які Маск подав до SEC.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Раніше Маск придбав частку у 9,2% акцій приблизно за $3 млрд, але відмовився від участі у раді директорів компанії. Він став найбільшим зовнішнім акціонером компанії, також долі є у фондів Vanguard, BlackRock, банку Morgan Stanley.
  • Маск пропонує заплатити $54,2 за одну акцію. На момент написання матеріалу вони торгуються по $45,8.
  • Станом на 14 квітня, Forbes оцінює статки Маска у $265 млрд, він найбагатша людина у світі.
  • У листі до акціонерів Twitter Маск сказав, що компанія не може забезпечувати свободу слова, а у випадку зриву угоди він може задуматись про продаж нинішньої частки.

Контекст

Маск з’явився у соцмережі влітку 2010 року та поступово ставав усе активніше. Якщо у 2015 році він надіслав 617 твітів, то у 2021-му – вже 3113. Така активність, нелюбов до традиційних медіа та статус найбагатшої людини у світі принесли Маску понад 81 млн користувачів. У нього восьмий найбільш популярний обліковий запис.

Після новини про купівлю акцій Twitter, Маск окреслив свої основні пріоритети – дати більше влади користувачам, зробити платформу децентралізованою та убезпечити свободу слова.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні