Категорія
Новини
Дата

Італійська банківська група UniCredit зарезервувала €1,3 млрд на випадок втрат у Росії – FT

UniCredit зарезервував €1,3 млрд на випадок можливих втрат у Росії, пише Financial Times. Італійська банківська група не виключає виходу з російського ринку.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Чистий збиток банку в РФ за підсумками І кварталу 2022 року становив €915 млн порівняно з €44 млн прибутку в попередньому кварталі. 
  • Квартальний дохід російського бізнесу UniCredit становив €230 млн, що на 82,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
  • Високі показники банку за І квартал, які включали зростання доходів на 12%, без урахування РФ, до €4,8 млрд, а також сильна позиція капіталу допоможуть банку подолати можливі потрясіння, заявив виконавчий директор UniCredit Андреа Орсель. 

Контекст

У березні UniCredit заявив, що розглядає можливість припинення діяльності в РФ через вторгнення РФ до України. Тоді можливі втрати від цього банк оцінював у €7,4 млрд.

UniCredit шукає можливість залишити російський ринок, але це рішення може зайняти певний час, заявляв у квітні Орсель. Вихід із Росії «не може і не повинен» здійснюватися відразу, а остаточне рішення ще не прийнято, заявляли в банку.

Фінансова група Societe Generale після відходу з РФ втратила €3,1 млрд. Стільки становили збитки французької компанії після продажу банку холдингу «Інтеррос» Володимира Потаніна. Financial Times зазначала, що угода «приголомшила деяких конкурентів і показала, з якими труднощами стикається іноземний бізнес, який хоче залишити російський ринок».

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні