Категорія
Новини
Дата

Кабмін додав до програми «єПідтримка» підлітків. 1000 грн можна витратити на освітні курси та шкільне приладдя

Кабінет міністр розширив дію програми «єПідтримка» на підлітків віком 14-18 років. Рішення прийнято на засіданні уряду 2 лютого.

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • За програмою «єПідтримка» підлітки зможуть витратити 1000 грн як на стандартні категорії (книги, спорт, подорожі), так і на освітні курси, шкільне приладдя, канцелярські вироби, заняття у гуртках та секціях, харчування та проживання у гуртожитках.
  • Отримувати гроші підлітки зможуть вже із 7 лютого, повідомили у Мінцифри. 
  • Кабмін також планує дозволити людям з інвалідністю І та ІІ груп купувати ліки (наразі така можливість є лише у пенсіонерів).
  • Українці витратили вже 2,3 млрд грн в межах програми «єПідтримка», повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Контекст

У 2022 році бюджетом передбачено 3 млрд грн для виплат за програмою «єПідтримка». Минулого року на програму спрямували 8 млрд грн.

З 27 січня вакциновані українці віком від 60 років можуть використати 1000 грн за програмою «єПідтримка» на купівлю ліків.

Програмою вже скористались понад 7,3 млн українців. Найпопулярнішими за видами витрат стали: книжкові магазини – 705 млн грн; кінотеатри – 488 млн грн; театри, концерти та розважальні послуги – 249 млн грн; залізничні та авіа пасажирські перевезення – 242 млн грн; спорт – 222 млн грн; ліки – 88 млн грн.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні