Категорія
Новини
Дата

Кількість біженців з України перевищила 3 млн осіб – ООН

Кількість біженців з України за час війни перевищила 3 млн осіб, повідомив речник Міжнародної організації ООН з міграції Пол Діллон. Понад 1,4 млн біженців – діти, пише AFP.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Понад 3 млн осіб покинули Україну після вторгнення Росії 24 лютого, повідомила ООН у вівторок. Із них 1,4 млн – діти, 157 000 – громадяни третіх країн.
  • 1,7 млн біженців перейшли до Польщі, понад 450 000 – до Румунії, близько 350 000 – до Молдови, майже 265 000 – до Угорщини та майже 215 000 – до Словаччини.
  • Понад 140 000 виїхали до Росії та понад 1200 до Білорусі, заявляють в ООН.

Контекст

На відміну від ЄС, який дозволяє українцям трирічне проживання без візи, Велика Британія зберегла контроль над в’їздом. Існують два основних шляхи отримання британської візи для біженців: мають бути родичі у Великій Британії або призначений британський спонсор для їхнього перебування в країні. Велика Британія з початку війни оформила візи з дозволом на проживання у країні 4000 українських біженців.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні