Категорія
Новини
Дата

Кількість замовлень Uklon по Києву становить 53% від довоєнного рівня, по Україні – близько 80%

Кількість замовлень в онлайн-сервісу виклику авто Uklon по Києву наразі становить 53% від довоєнного рівня, по Україні загалом – приблизно 80%. Про це в інтервʼю ЕП сказав співзасновник Uklon Сергій Смусь.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • На сьогодні сервіс працює у 26 містах України. З 1 травня припинив роботу в Херсоні, а згодом – в Маріуполі (хоча фактично там сервіс не працював з перших тижнів війни), повідомив Смусь.
  • У Херсоні Uklon працював, доки не отримав від уряду роз’яснення щодо обмежень на роботу на окупованих територіях.
  • «У Миколаєві, Одесі, Кривому Розі продовжуємо працювати, там є активність і проблем ні з водіями, ні з клієнтами немає», – сказав Смусь.
  • Якщо порівнювати червень 2022 року з червнем 2021-го, кількість поїздок і прибуток впали приблизно на 20%, повідомили в компанії.

Контекст

У перші дні активних бойових дій кількість усіх замовлень доставки через сервіс Uklon знизилася на 80% порівняно з довоєнним рівнем. Зі звільненням територій кількість замовлень збільшилася втричі, до 60% від довоєнного рівня.

З початку війни Uklon запустив послугу last mile delivery. Це дозволяє ресторанам та іншим бізнесам не наймати штат курʼєрів, а використовувати водіїв Uklon. Клієнт сплачує комісійний збір за користування сервісом, сума якого обговорюється під час підключення до Uklon.

Також Uklon не припиняв роботу p2p-доставки (від людини до людини) у прифронтових містах. «Усе частіше трапляються сценарії, коли користувачі з інших міст замовляють доставку з магазину додому до бабусь та дідусів, вказуючи водію всі деталі замовлення. І це необовʼязково родичі, а й ті, хто потребує підтримки», – розповідають в Uklon.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні