Категорія
Новини
Дата

Команди української компанії SoftServe перемогли у хакатоні НАТО

Команди української IT-компанії SoftServe здобули перемогу у двох із трьох челенджів NATO TIDE Hackathon 2024 та здобули гран-прі. Про це в компанії розповіли AIN.UA.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • NATO TIDE Hackathon – це частина циклу подій, мета яких покращити взаємосумісність членів НАТО та союзників через пошук інноваційних рішень та підходів. 
  • Цьогоріч учасники змагалися в трьох челенджах: Wargaming LLM, Pharmaceutical Thesaurus та Noisy Speech to Text. 
  • Команда SoftServe Valkyrie-1 виграла челендж Pharmaceutical Thesaurus. Його завданням було знайти рішення, яке дозволило б союзникам НАТО синхронізувати дані з різних систем у єдину базу медикаментів, щоб можна було швидко знайти відповідники ліків із різних країн.
  • Інженери SoftServe створили мобільний застосунок, у якому можна знайти необхідний препарат за симптомами, назвою чи компонентами серед доступних ліків союзників НАТО. Застосунок підтримує пошук за фотографією, текстом чи голосовим введенням, використовуючи технології штучного інтелекту для пошуку. Це рішення визнали найкращим у межах челенджу та хакатону в цілому.
  • Команда Valkyrie-2 перемогла у челенджі Wargaming LLM. Застосовуючи великі лінгвістичні моделі, необхідно було створити додаток для гри, який союзники НАТО можуть використовувати для тренування ведення мультидоменних операцій у різних вимірах – на землі, у повітрі, на воді, у кіберпросторі тощо.

Контекст

Команда з SoftServe бере участь у хакатоні НАТО другий рік поспіль. Минулого року вона також перемогла в одному з челенджів.

Загалом у NATO TIDE Hackathon в Амстердамі змагалося 34 команди з 21 країни, в основному – представники державних та оборонних структур. Команд від приватних компаній було п’ять, дві з яких представляли інженери з SoftServe.

Переможці хакатону представлять свої рішення на великій конференції NATO TIDE Sprint у Дрездені в березні та на масштабних навчаннях Coalition Warrior Interoperability Exercise (CWIX).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні