SoftServe

Виторг 7 млрд грн, IT

SoftServe
Прибуток н/д
88 місце
100 найбільших приватних компаній

Профайл

Кількість працівників
7800
Керівник
Крістофер Бейкер
Власник
Тарас Кицмей, Ярослав Любінець
Річний приріст виторгу
3%
Чиста середньомісячна винагорода (2019)
не розголошується
Керівник HR
Мері Лайонс

100 найбільших приватних компаній

У 2020 році другий за розмірами роботодавець в українській ITіндустрії SoftServe скоротив 250 осіб. Останні дев'ять років компанія тільки розширювала команду. Але на найгіршу новину року для SoftServe поки що претендує хакерська атака, якої компанія зазнала 1 вересня. Невдовзі після інциденту у мережі з'явилися репозиторії розробок, які SoftServe здійснював для великих клієнтів на кшталт Toyota, Cisco та IBM. Пізніше зломники злили ще й особисті документи сотень співробітників. У блозі SoftServe і досі можна знайти публікацію за 2016 рік із заголовком «Чому хакер має бути вашим новим найкращим другом». Документ присвячений захисту від кіберзагроз. 

50 найкращих роботодавців

У вересні SoftServe пережила хакерську атаку, після якої зломники виклали на загальний огляд 13 ТБ інформації, зокрема й персональні дані співробітників компанії. Аутсорсер пообіцяв кожному потерпілому технічну, юридичну та фінансову допомогу. Якщо в персоналу SoftServe і були побоювання, їх, схоже, вдалося вгамувати: жоден із працівників, що заповнив анкету, не згадав про атаку та її наслідки.

Попри найбільший злом в історії українського IT, бізнес SoftServe продовжував набирати обертів. В третьому кварталі компанія отримала 30 нових клієнтів. Всього в роботі більше проектів, ніж за аналогічний період 2019 року, говорить старший віцепрезидент SoftServe Костянтин Пилипчук, який відповідає за залучення в компанію нових талантів. Чисельність співробітників у вересні‑листопаді зросла більш ніж на пів тисячі фахівців – до 7800. Компанія планує найняти ще 600 працівників.

Молодих спеціалістів у традиційних технологіях SoftServe готує своїми силами – у SoftServe IT Academy та співпрацюючи з університетами. Складніше з досвідченими R&D‑інженерами, спеціалістами з Big Data, Data Science, Computer Vision та інших популярних напрямів. Більшість IT‑фахівців мотивують не так зарплати і соцпакет, як можливості для розвитку, вважає Пилипчук. 85% співробітників компанії працюють дистанційно, але навчальних програм не скоротили – їх перевели в онлайн.

Поруч в рейтингу «100 найбільших приватних компаній»
Procter & Gamble /Фото Getty Images
Виторг 7 млрд грн
Прибуток 122 млн грн
ДніпроАзот /Фото Freepik
Виторг 7 млрд грн
Прибуток 274 млн грн
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі