Категорія
Новини
Дата

Криптобіржа Binance заблокувала операції для підсанкційних російських банків та платіжних систем

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance заблокувала можливість здійснення транзакцій для ряду російських банків і платіжних систем, які потрапили до санкційного списку. Про це повідомляє пресслужба Держфінмоніторингу.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

 • Binance виключила можливість здійснення P2P (person-to-person) транзакцій для підсанкційних російських банків і платіжних систем, враховуючи запит Державної служби фінмоніторингу України.
 • Зі списку Вinance P2P були виключені такі способи оплати:
 1. «Сбербанк»;
 2. «Газпромбанк»;
 3. «Альфа-Банк»;
 4. «Банк Открытие»;
 5. ВТБ;
 6. Переказ із банківської картки (Росія);
 7. SBP — Швидкий банківський переказ;
 8. «Мир».
 • Всі оголошення, які містять ці методи оплати, були автоматично закриті системою. Біржа активно переглядає способи оплати, щоб забезпечити ефективність транзакцій та надати користувачам найкращий сервіс, зазначили у Binancе.

Контекст

Binance – найбільша у світі біржа для криптовалютних операцій. Компанію було засновано 2017 року. У листопаді 2021-го платформа щодня обробляла операцій на $76 млрд. Окрім торгівлі електронними грошима, Binance надає й інші послуги, залежно від регіону. В Україні, наприклад, доступні робота з фʼючерсами, відкриття фірмової картки та позики.

З 9 березня Binance припинила підтримку транзакцій із картками Visa та Mastercard, випущеними в Росії. Крім того, у РФ не будуть недоступні транзакції, ініційовані фінансовими установами за межами країни.

27 лютого Binance заявила, що виділить $10 млн на допомогу українським біженцям.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні